Ablamı Evlendirmeden Hemen Önce Siktim

Onca yıl bekle bekle, tam ablan evlenecekken onu becer. Böyle de tereddütlü bir insanım işte. Ama neticeye bakarsak isteğime ulaşmış bulunuyorum. Sizlere bu hikayemde ablamın nişanından hemen önce onu nasıl becerdiğimi anlatacağım. Uzun zaman olmadı aslında ama yine de üstünden zaman geçti. Lafı uzatmadan hikayeme geçeyim, iyi okumalar.

ablama tersten sapladım

Ben ilk başlarda ablamın bana ilgisinin olduğunu düşünüyordum ama sonra durumun öyle olduğunu anladım. Ama anladığımda iş işten çoktan geçmişti. Neyse hemen konuya gireyim. Bir gün annem evde yokken sadece ablamla ikimiz evdeydik. Ablam o gün yine kıyafetlerinin beni ne kadar azdırdığının farkında bile olmadan açık seçik giyinmişti. O gün üzerindeki kısa şortunu ve askılı atletini kesinlikle unutamam. Ablamın o hali benim sikimi sertleştirmeye yetti. Ama ablam o gün banyoya girmişti. Ben de gidip delikten onu izlemeye başladım. Ablam banyodan çıkıp odasına gitti ve bornozuylaydı. ben de hemen arkasından odaya daldım. Ablam önce çık dışarı falan dedi ama benden mi utanıyorsun dedim.

Yanına gittim ve bornozunu araladım ablam ellerime vurup bana bağırmaya başladı. Bana küfür edince daha da azdım. Ne derse desin hiç umursamadım ve odasından çıkmadım baktı sözle olacak gibi değil kolumdan tutup beni odasından dışarı atmaya çalıştı ama nafile. Ben de hemen onun kolundan tuttum ve kıvrak bi hareketle arkasına geçip belinden sarıldım. Bir yandan da elimle bornozun arasından bacaklarına ve hatta amına dokunuyordum. Amının kıllı olduğunu fark edince daha da azmıştım. Parmaklarımla ablamın amına dokundum ve elime gelen kılları tutmak için uğraştım ama o kadar uzun olmadıkları için tam olarak kavrayamıyordum. Ablam da artık itiraz etmeyi azalmış ve amı ıslanmaya başlamıştı. Onu hemen yatağa doğru ittim. Yüz üstü yatağın üzerine yattığındada hemen üzerine çıkarak ellerini tutup boynundan öpmeye başladım. Ne kadar direnirse dirensin altımdan kalkamadı ve altımda durduğu her saniye biraz daha üzerini açıyordum. Direndiği için bornozunu çıkarmam biraz uzun sürdü ama çıkarttıktan sonra sonunda ablamı çırılçıplak karşımda görmeye değerdi. Tenine her dokunduğumda ve mümkün olan her yerini öpüp yaladığımda daha da azıyor ve sikmek için fırsat kolluyordum. Artık onun da dayanacak gücü kalmamıştı.

Ellerini başının üzerinde tutup diğer elimle de amını okşamaya başladığımda yavaş yavaş ablamın amının ıslandığını fark etmiştim. Onun zevk suları parmaklarımı da daha kaygan hale getirdi. Artık parmağım daha rahat bir şekilde amının içerisine girip çıkıyordu. Parmağımın artık tamamı içine girebiliyordu. Ben de diğer parmağımı da amına sokup çıkartmaya başladım. Ablam tamamen zevke gelip bana vermeye razı olduğunda bende yavaş yavaş soyunmaya başladım. Külotumu aşağı sıyırıp demir gibi sertleşmiş yarrağımı ablamın sırılsıklam amcığına sürttürdüm. Ablam yarağımı amının üzerinde hisseder hissetmez inlemeye başladı. Artık sik beni diye yalvarmaya başlamıştı. Sonunda bu iniltilere daha fazla dayanamayarak amlamın amının suyuyla ıslattığımın sikimi yavaş yavaş amına soktum. İkimizde sikişmek için yanıp tutuşur hale gelmiştik. Artık yarağım tamamen ablamın amına girdiğinde o da direnmeyi bıraktı ve ben de ellerini bırakarak dolgun memelerini okşamaya başladım.

Ablamla beş dakika kadar sikiştim o anın heyecanı ile daha fazla dayanamadım ve sikimi amından çıkararak o dolgun memelerinin arasına yerleştirdim. Ellerimle de memelerini sıkarak arasında boşalmaya başladım. Ablam da altımda bağıra bağıra boşalıyordu. İkimizde zevkten uçmuştuk. Ablamla sikişmemiz ondan sonra da devam etti ve şimdi evlendi ama ben onu hala sikiyorum.

Bir cevap yazın