45 Dakika Boyunca İnletti

Selamlar öykü okurları ismim Melis, 23 yaşındayım.yoğun şekilde güzel ve kendine bakan sarışın güzel bir bayanım. ömrümün hemen hemen tamamı istanbul’da geçti burada büyüdüğüm için tam anlamıyla istanbul yerlisiyim diyebilirim.

Yıllardır kendine uğraşacak meşkale bulmasına rağmen bir türlü mesut olamayan bir tanesi ne kadarda hayat çizgisinin dışına çıksa nafile sonuç gene monotonluk maratonuna bağlıyor.iş hayatıyla yeni tanıştığım için bu durum beni dahada üst seviyelerde sıkmaya başlamıştı.Haftasonu tatilimide evde periscope, twitter benzeri sosyal file sitelerine takılarak geçiriyordum tabi sosyal çevre faktörümün sıfır olduğunu en başında belirtsem daha iyi anlayabilecektiniz.

3 yıldır hiçbir erkek ile birlikte ilişkiye girmeme öyküm bu noktada başlıyor, son ilişkimde oldukça büyük darbeler yedim.Ve kendimce aldığım kararda bütün erkekleri aynı kefeye koydum.ama kimi birinin elini tutmak ona sarılmak o kadar çok fazla ihtiyaç vari şeyler oluyor ki yokluğunu müthiş derecede hissediyosunuz.

Cinsel baskılardan kurtulma durumu zaten benim için nerdeyse imkanı olmayan tabiri caizse bazı dönemler çok çok azıyorum, kendimce yaptığım mastürbasyonlar ile bir nebze rahatlıyorum.Mahalle’nin gençlerinden birisi son altı aydır sürekli peşimde beni facebook’şafak felan bulmuş eklemiş.ismi Ersin fakat ona karşı hiç birşey hissetmiyorum sebebi ise amaçsız boş beleş yaşayan bir tanesi, her sabah işe gitmek için çıktığım binanın kapısında beni bekliyor peşime düşüyor hatta laf attığı dahi olmaktadır.çok aşırı rahatsız oluyordum.

Geçen hafta sonu bizimkiler bodrum’a tatile gitmeye karar aldılar, çalıştığım yer kurumsal bir havada ve izinler hakkında çok aşırı hassas bir sistem uyguluyorlar.Yani izin alma gibi durumum olmadı 1 haftalık evde yalnızlık partisi başlıyordu benim için.

Neyse ilk akşam biraz korkulu geçsede ikinci gün iş dönüşü kapımın önünde Ersin‘i gördüm elinde kocaman bir çiçek ile oturmuş bekliyordu.Beni görünce resmen salak oldu ne yapacağını şaşırdı felan bunlar senin için diye uzattı.Doğrusu böyle bi odun kişiden romantik bir hareket beklemek aptallıktı lakin nasıl olduysa ince düşünmüş hoşuma gitmedi değil.

Nasıl bir ruh halidir Ersin’i eve çağrı ettim, o kadar zaman peşimden koşan adam ile ilk kez tanışıyor gibiydik.Bana bütün hayatını avcuma bırakabilirsin, “senden hoşlanmış olabilirim bunun için dilekçe’mi vermem gerek” gibi sözler ediyordu.

üzerimi değiştirmek için odaya gittim, taytım ve kısa tişörtümü giyip içeri geldim, dolapta meşrubat birşeyler vardı.Bizimkilerin yokluğunu fırsat bilip 35’lik viski almıştım ve Ersin ile beraber içmeye başladık ufaktan çakır haz olduk.

Bi lahza için ersinden öyle hoşlanmaya başladım ki resmen onu arzuluyordum, elimde cımbız ile oynarken gel kaşlarını alayım dedim.Ne alaka dedi.Hadi dedim ve dizime uzandı başı tam vajina bölgemdeydi derin soluk aldığını hissediyordum bi ara üstünde ki ince kumaşlı kaprinin penis bölgesinin kabardığını gördüm ve gülümserken iyice azmış durumdaydım.

Neyse düzgün pozisyona geçti felan, elini dizime atmaya başlanıyor geri durdum biraz öyle okşuyordu ki resmen üzerine atlayacak pozisyona geldim ve dizime koyduğu elini tutup gel hadi diyerek dudağına yapıştım.çılgınlar bunun gibi sevişmeye başladık düz pozisyonda otururken kucağına oturdum alttan kaprisi ve baksırını çıkardı yarrağını sıcacık biçimde hissediyordum ama görmedim.

Elimi Ersin’in yarrağına atıp sıkmaya başladım ah uh sesler çıkarıyordu sanki ben onu beceriyormuşum gibi bi anda altımda ıslaklık hissettim boşaldığını söyledi ve suratına öyle bir tokat attım ki üstünden kalktım derhal lütfen hadi ikinci posta çok iyi olacak diye göğüslerimden tutmaya başlanıyor üzerimde ki tişörtü çıkardım ve memelerimi yalamaya başlanıyor beni inletmeyi başarmıştı.üzerimde ki taytı çıkarıyordu yavaş yavaş, boşaldıktan sonra boyut olarak düş kırıklığı olan penisi bir anda yine dikelmişti ve sulanmış amcığımı yalamak istediğini söyledi, kısa süre olmak şartı ile izin verdim öyle bir lisan atmaya başlandı ki sok artık diye ayağım ile onu tahrik ediyordum yarrağının ucunu sokup beklemeye başlanıyor böyle bir keyif almamıştım yavaş yavaş köküne kadar sokmayı deniyordu ve tam anlamıyla içime almıştım.Hızlandı inim inim inliyor zevkten gözümden yaş geliyordu durmasın diye gıkımı çıkarmadım sonuçta sesimden tahrik olup boşalabilirdi.En az 20 dakika böyle devam ederse göbeğime boşalmasına izin vereceğimi söyledim aralıksız 45 dakika beni kütür kütür sikti.

En son göbeğime ikinci posta olmasına rağmen öyle bir boşaldı ki inanamazsınız, Ersin benim artık saklı sevgilim daha doğrusu fuckbody’mt.oldu.

Umarım hikayemi keyifle okumuşsunuzdur.

45 dk

Bir cevap yazın