18 Yaşındakı Kızın Seks Hikayesi

En Güzel En Azdırıcı En Tatmin Edici Sex Hikayeleri Bu Adreste http://hikayemobil.com/ Sunar.

Jennifer bir güzel ve yetenekli 18years eski olduğunu onu çok katı anne ile birlikte yaşıyor. Jen, bir tek kızı olduğunu ve onun arkadaşlarıyla dışarı asmak için seviyor, ailesi ve ben bir apartmanda komşular. Ben 42 yaşında bir erkek olduğumu ve bir barda gece saat çalışıyor. Biz bazen zaman ve içki paylaşmak komşuları çünkü ben ve Jen babası, yakın arkadaş oldular.

Jen annesi, Amy, o aşçılar iyi gerçekten güzel bir kadın olduğunu ve pazarda kendi mağazasında gündüz çalışıyor. Babası genellikle uzak iş gezileri için bir iş adamıdır. Evime gidiyorum onu ​​seksi sıcak eşi suçlama ve biraz sohbet çıplak olduğundan ve birbirlerine oynamak olamazdı onun devamsızlık yüzünden. Kocası etrafında değildir ve Jen dışında olduğunda biz mutlaka bu tür yapmak! Okulda sleepover ya da iş ya. Her Çarşamba Amy’nin mağazası yakın, ve o biraz dinlenmek için evinde bulunuyor muaftır. Yani onu daire içine vurmak ve o hiç bir dinlenme almaz. Halen piyasada çalışır ancak değil!, My dick.

Ben onun gibi bir komşumuz olduğu için gerçekten minnettarım. Ama bir beklenmeyen Çarşamba, onu bana tekrar emmek için isteyen onu kapı içine çaldı, ama kapı açar gibi, gülümsedi ve “Evet, ne istiyorsun?” Onu “Ah yanıtladı sordu Jen oldu .. Annen ondan barrow şey istedim nerede.! “Neydi güvenli bir cevap. Daha sonra annesi o çünkü bir aile sorunu ailesine gitmek zorunda etrafında olmadığını söyledi, bu yüzden onu sadece barrow eğer yapabilseydi dedim. O yine gülümsedi ve tabii dedi. O inn gelmemi istedi ve kimse yoktu. Ben o sıkı ve gerçekten kısa şort giymişti gördüm girildiği gibi, onu gömlek onun için beyaz ve çok büyük olduğunu ileri Onu tam olarak gelişmiş göğüsler görebilirsiniz zaman o eğilir. O kapıyı kapattı ve ne istediğini sordu. Kafamda ben bu güzel yaratığın onu çok sikmek istedim ve benim dick gerçekten zor oluyor o benim seks makinesi olmak istiyorum söylüyorum. Daha sonra onu sorusunu tekrarladı ve ben barrow bir can açacağı istediğini söyledi. Daha sonra mutfağa gitti ve ben onu izlenmiş.O zaman bana bayram bu kız orada istediğim tek kişi olduğunu görünce, beni deli ediyordu.

O can açacağı arıyordu gibi bana onu nefis boyun bakmak icar bir tarafında saçlarını ayırdı. Sonra aniden benim durumu 42 yr görünce güldü. neredeyse beni kızım ve Jen yaşlı bir adam lanet hayal bile olmaz ki bu küçük bakire sikmek isteyen yaşlı adam yüksek sesle beni güldürüyordu. O duydu ve bana o çok komik ne “dedi baktı? Yanlış bir şey var mı? “Ben reddetti ve dedi ki,” Ah .. Hiçbir yanlış bir şey var, ben sadece Merakla bana baktı komik bir şaka “hatırladı ve o bulana kadar aramaya devam ettim. Ancak beklenmedik bir şey olarak kat düştü ve bu yüzden ona bunu başlamıştı ama ne zaman bana işaret ediyordu … Neredeyse kendimi tutamadı ona klitorisini görebiliyordu ve ben ona doğru yürüdü ve onun kıçını yakaladı olur. Diye çığlık attı ve “Ne yapıyorsun?” Ne ben sadece o benim silah almak istedim bana ona yakın çekti sonra yakın geldi ve söylemek bilmiyordum ama bunun yerine onu öptüm ve onu taciz bağırdı. Onu tits masaj ve beni durdurmaya çalışıyordu. Bu zarar vermek ve o beni uzakta bastırıyor tuttu dalabilir gitmiyor olduğunu ona söyledi. Ama hızla onu kedi kaptı ve o durdu.

O Sanırım benim onu ​​beklemek ve o bunu çok sevecek olduğunu söyledim ne yaptığımı sordu ne yaptığını şok oldu. O sadece kalktı ve bana onu kedi değinelim. Ben onu kısa ve o yaptım ve onu gür kedi gördüm bir robot gibi külot çıkarmak istedi o yüzden her an zevk olduğunu gördüm. Onu klit görmek için saç ayrıldı. Bir somun gibi o gerçekten ben onu sevdim bakire olduğunu ve o bu orospu ne yaptığını sevgi dolu inledi. Benim Dick çıkardı ve onu emdi. O emme iken onu göğüsleri masaj oldu ve sonra aniden durdu. Jen kalktı ve bana tekrar yapmak istedim ben yaladı ve ben daha önce hiç olmadığı gibi onu kedi sucked söyledi. Annesinin çok lezzetli oldu. Sonra o bir orgazm vardı ve tüm dışarı spitted. Daha sonra kalktı ve ben artık onu istemiyorum dedi. Ama benim büyük dick yavaş o acıyla ağlıyordu insirted yatakta onu koydu ve bacakları yaymak memnun değildi.