18 Yaşındaki Kız Sevgilisini Aldattı Seks Hikayesi

Jonathan 26 olduğunu. Ölmüş güvercin resimleri mastürbasyon yaparken trance müzik çalışma dışarı hoşlanır. O 11 santim uzunluğunda tabii olmak, oldukça büyük meatpipe vardır. 11 inç Ben sizden duymak? Ben adam değil, gerçekten hiç bir insan erkeklerde bacaklarının arasına asmak için mevcut en büyük genital biriydi. Ayrıca beş santim genişliğinde. Onu evden ayrılmadan önce bacağını çoğu sabahları yaptığı saçma sapan uzun takım taping sonuçlanan yürüdü Jonathans domuz kılıç uzunluğu ve kolan kadar büyüktü ki, bir sarkaç gibi salladı.

Jonathan bir balık satıcısı olarak çalışıyor. O günde birkaç balık ile cinsel ilişkide bulunmadan hoşlanır. Onun dev boyutlu insan-sopa için kendi sümüksü iç ince yağlama bulur. Hiçbir kadın onun boy et-bilezik yakınındaki gider sonra Jonathan balık ilişkileri başvurdu. Bunlardan biri onu içeri almayan ile on farklı kadın ile on karşılaştığında sonra, görmek, balıklar ile uyku gitmeye karar verdi.

Ah, bu arada, Jonathan Yeni Zelanda’da küçük bir kırsal kasabada yaşıyor. Yerel olarak bilindiği gibi Ashburton veya Ash Vegas adında bir kasaba.

Bir Cumartesi gecesi, Jonathan ağır içme, yerel pub oldu. O Nicole adında çekici bir 19 yaşındaki bir kız ile dans ediyordu. Nicole dolgun göğüsler ve iki pürüzsüz bacaklar ile çok cazip. Nicole ve Jonathan birkaç saat manically dans etti. Nicole genellikle Jonathan’ın büyük ding-dong gibi bu akşam bacağını kaset için unutmuştum, onu içine darbeleme hissederiz. Nicole karşı koyun-gun sürtünme hissediyorum tarafından uyarılmış oldu.

Tekila birkaç çekim sonra, Nicole, baştan çıkarıcı, önerdi o arada lezbiyenler vardı onu iki bayan ev arkadaşları ile paylaştı Nicole düz, hiç çifti çekilmek. An geldi Nicole onun büyük değnek açıklamadan hakkında endişeli olmasına rağmen Jonathan kolayca kabul etti. İki aceleyle eve, Nicole biraz aç salyangoz sonra o gece şölen onun arkasında vajina suyu sürekli bir iz bırakarak.

Onlar yakında Nicole’ün düz geldi ve odasına koştu. Nicole hızla soyundu, ama Jonathan pantolonunu çıkarmak değildi. Nicole bunu gördü ve thusly “Neden, Jonathan pantolonunu çıkarmak değil mi?” Onu sorgulanan
“nedenlerle, bu nedenle.” Bunu, Jonathan titreyerek 11 inç tecavüz silah teşhir, pantolonunu kapalı çırpılmış. Nicole durdu ve baktı, çene agape. Sonra, uyarı olmadan, o dizlerinin üstüne çöktü ve ağzına adam-sopa kudretli Jonathans aldı. O ağır inilti ve tüm taze vacuumed halı üzerinde onu suları sızıntı, iştahla, derin boğazını içine onun topuzu yuttu. O onun tüm masum yüzünde patladı önce Jonathan bu sevinç sadece bir dakika sürebilir.

Nicole Jonathan onu düzgün traşlı koparma yaladı iken hayata geri Jonathan tutkusu-pilon emdi, sonra yüzünü temizledi. Jonathan’ın yetenekli dil yakında bir volkanik ölçekli orgazm Nicole getirdi. A’quivering Bacakları, o yere çöktü. Sırtında yatarken, o in geniş, davetkar Jonathan bacaklarını yayıldı

Kısa hayatı ilk kez, Jonathan onun tek namlulu-pompalı-yoğurt-tüfekle bir kadın girdi.Nicole nasılsa onun içinde Jonathan’ın tüm uzunluğu sığacak başardı. Hiçbir yarın oldu gibi Jonathan onun balta-yara içine pompalanır. En az on dakika boyunca ileri ve geri sokmak sonra, Jonathan artık çekmek ve onun adam-jöle onu mağara-of-mucizeler salınıyor olabilir.

Şimdiye derece uyandırdı Nicole, ayağa indi ve yemek odasında masanın üzerinde mutfak ve eğilmiş onu yatak odasından dışarı yürüdü. Jonathan buraya gelmek için o çağırdı. O buraya geldi ve invitingly iki nemli parmaklarıyla onu anüs ovuşturarak, masa üzerinde onu eğildi bulundu. Jonathan başka davetiye gerekli ve üzeri koştu. Onun çubuk yukarı lubed ve ev rammed. Jonathans et puro sekiz santim biri itme onu marmite-mayın kayboldu Nicole haykırdı. Sonraki itme, tam 11 santim hardcore anal aşk beş dakika sonra içeri sürüldü, Jonathan derinlerde, son kez patladı.

Birkaç gün sonra, Nicole iş yerinde iken çöktü ve hastaneye kaldırıldı. Bu Nicole ve Jonathan cinsel macera ciddi iç kanamaya neden olduğu saptanmıştır. O komaya giren ve beyin ölümü üç gün sonra ilan edildi. Onun yaşam desteği kapalı, ve o öldü. Bu Jonathan çok keder neden, ve o Nicole zamansız geçen kendini kısmen sorumlu.

Bir cevap yazın